מאמן כושר אישי ברמת השרון

מאמן כושר אישי ברמת השרון

אימון כושר עם מאמן אישי ברמת השרון

ליווי צמוד של מאמן כושר אישי באימון אחד על אחד בבית בפארק או בכל מקום שתבחרו ברמת השרון.
העיר רמת השרון מציעה לי כמאמן כושר אישי מגוון רחב של אזורים לאימוני חוץ.
כיליד רמת השרון, ראיתי את השינוי הרב בפני העיר בכל הנוגע לאזורי כושר, מסלולי ריצה ומתקני כושר ציבוריים.
לפרטים נוספים לחצו: אימון כושר אישי

גרים ברמת השרון ומחפשים מאמן כושר אישי? הגעתם למקום הנכון:)

המקומות הטובים ביותר לאימוני כושר אישיים ברמת השרון

1. "השדות" ברמת השרון – ריצת שטח – השדות נימצאים בחלק המערבי ביותר של רמת השרון האזור המוביל אל סינימה סיטי וכביש החוף. אזור זה מאפשר ריצת שטח לצד שבילי אספלט באויר הפתוח.
תנועת הרכבים בשדות היא דלילה יחסית ומאפשרת לי כמאמן כושר אישי לקחת אתכם לאימון בטבע במרחק של כ5 דקות ממרכז רמת השרון. מסלול השטח מאפשר ריצה עם התנגדות נמוכה יותר מאספלט ולכן בריאה יותר, ובנוסף ריצה בשטח תכניס לפעולה שרירים מייצבים של כף הרגל וכן תחזק את השרירים סביב הברך ויקטין את הסיכוי לפציעות.
מתאים לריצה בשעות האור בלבד

2. שכונת נווה רום ברמת השרון – מסלול לאימון ריצה ואופניים – שביל סלול הנמצא גם כן בחלקה המערבי של רמת השרון, כיוון המסלול הוא צפון דרום והוא מגדר את רמת השרון מצידה המערבי.
מסלול ריצה ואופניים המאפשר ריצה ורכיבה שקטים ללא הפרעה של רכבים באוויר הפתוח. השביל מואר ולכן מאפשר אימון כושר אישי גם בשעות החשוכות.

3. מתחם מתקני הכושר בנווה רום רמת השרון – אימון כוח – בירידה מערבה מצומת ראשונים נגיע לכניסה לשכונת נווה רום שם ממוקמים מתקני כושר ציבוריים לרווחת התושבים. מתקני הכושר הם חדר כושר לכל דבר וניתן לבצע בהם תרגילים רבים ומגוונים. לא מדובר רק על התרגילים הרגילים אשר המתקנים מציעים אלא גם תרגילים מאולתרים שכל מאמן כושר אישי מכיר. ניתן לבצע במתקני הכושר סבב תרגילים ברצף כסט אחד ולחזור על הסט פעמיים או שלוש. באימון כושר אישי נוכל להשתמש במכשירי הכושר גם בשילוב עם אמון הליכה או ריצה וכך לשדרגו.

4. אצטדיון האטלטיקה בתיכון רוטברג רמת השרון – אימוני ריצה וכוח – נימצא בחלק המזרחי של רמת השרון בצמוד לתיכון רוטברג. באצטדיון תוכלו למצא מסלול ריצה מעגלי של כ200 מטר המאפשר אימוני ריצה מיוחדים כגון אימון ריצת אינטרוול, אימון ריצת פרטלק או שילוב ריצה והליכה למתחילים. בנוסף לאימוני האיכות באצטדיון, מתקני כושר, המאפשרים אימון מחזורי המשלב ריצה או הליכה בקצב משתנה עם עבודה רצופה במתקני הכושר בסבבים חוזרים.

מאת: יותם איזקוב – מאמן כושר אישי ברמת השרון

ריצת שטח ב"שדות" רמת השרון
מסלול הריצה במערב רמת השרון

מאמן כושר אישי אחד על אחד בסגנונות אימון מגוונים

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי