מאמן כושר אישי ברמת גן

מאמן כושר אישי ברמת גן

גרים ברמת גן ומחפשים מאמן כושר אישי? הגעתם למקום הנכון!
רק שיחת טלפון קצרה, ואחד מצוות מדריכי הכושר שלנו, הפעיל ברמת גן, יגיע אליכם הביתה עם כל הציוד המתאים. המדריך ייבנה לכם תוכנית אימון אישית וממוקדת ויהפוך את המטרות שלכם למטרות האישיות שלו.

לפרטים נוספים: לחצו אימון כושר אישי

פעילות גופנית צמודה עם מאמן פרטי יכולה להתבצע כאימון כושר אישי בבית שיכלול רצפי תרגילים עם ציוד כושר מתאים בהתאם למטרותיכם ולסגנון המועדף עליכם.
כמו כל עיר במרכז הארץ, גם רמת גן, מציעה לכם אזורי כושר לאימונים מעניינים ומגוונים.
צוות Fitness-TV כולל מדריכים מומחים שיאפשר לכם לבחור את סגנון האימון המועדף עליכם. בצוות, מאמני כושר אישיים בהם  גם מאמן ריצה ומדריכת פילאטיס הזמינים לאימונים ברמת גן.

רוצים להתחיל  להתאמן עם מאמן כושר אישי ברמת גן?

המקומות המומלצים ביותר לאימוני כושר אישיים ברמת גן

ראש ציפור – פארק הירקון:

אזור בפארק הירקון התל אביבי ששיך לרמת גן, אזור מצויין לאימוני כושר מגוונים וביניהם ריצה או הליכה, רכיבה על אופניים במסלול יעודי וגבעה המאפשרת אימון בעליה (אימון עליות).

בראש ציפור ישנם שני מסלולים מופרדים, האחד לרכיבת אופניים, והשני מיועד לריצה.
מסלול אופניים מעגלי –  המיועד לרוכבים הרוצים לבצע אימון רצוף או אימון הפוגות ללא הפרעות או סיכונים. אורך המסלול  כ2 ק"מ ומאפשר רכיבת אופני כביש נוחה וחלקה (יחסית…).
מסלול הליכה או ריצה מעגלי – מסלול רחב ומאוד נוח לאימוני ריצה מיוחדים, אורכו כ2 ק"מ. מסלול הריצה מאפשר אימוני אינטרוול או פארטלק.
בגלל צורתו המעגלית, הוא יוצר סדר באימון ומאפשר לרצים מתקדמים או מתחילים לבנות אימון ריצה / הליכה מיוחד גם ללא מד מרחק.
הגבעה המרכזית בפארק רמת גן – במרכז המסלולים המעגליים שוכנת גבעה שאליה מתנקזים מסלולים רבים שכל מסלול מגיע מדרך אחרת. כל מסלול שונה בשיפועו, חלקם סלולים וחלקם שבילי שטח. הגבעה ב"ראש ציפור" ר"ג מאפשרת ביצוע אימון בעליה, גם לרצים וגם לרוכבי אופנייים.
אימון בעליה (אימון עליות) מאפשר לנו מאמני הכושר האישיים, לבנות תוכנית אימון מאתגרת גם לשרירי הרגליים וגם לשיפור סיבולת לב -ריאה, תוך שימוש במסלולים העולים מעלה.
לסיכום: אחד המקומות המוצלחים שהעיר רמת גן מציעה. האזור מתאים לאימון כושר אישי עם מאמן ריצה,ואימונים משולבים של ריצה ורכיבה.

מסלול הריצה והאופניים ברמת גן ראש ציפור

אימון בפארק הלאומי ברמת גן:

הפארק הלאומי ברמת גן ממוקם באזור המזרחי של העיר בצמוד לספארי.
פארק רחב ידיים ובו מסלולי ריצה, מתקני כושר ציבוריים ומדשאות מוצלות, המאפשר לי כמאמן ליצור לכם מגוון רכב של סגנונות אימון בעזרת פינות הכושר שהפארק מציע.
מתקני כושר ציבוריים – מתחם כושר הכולל מתקנים מגוונים לחיזוק כל שרירי הגוף. פינת הכושר נימצאת בצמוד למסלול ריצה ולכן מאפשרת אימון משולב של ריצה / הליכה ותרגילי כוח במתקנים.
מסלול ריצה – מסלול הקפי ארוך יחסי שסובב סביב כל מדשאות הפארק בשיטחי הדשא ישנם פינות מוצלות שמאפשרות שילוב תרגילי כושר בעזרת TRX או כל ציוד אחר.
מתקנים בסגנון צבאי – זוכרים את בוחן המסלול הצה"לי הכולל מתקני קורות עץ? הפארק הלאומי ברמת גן הוא אולי המקום האחרון שתוכלו למצא מתקנים כאלו. המתקנים כוללים מתח, מדרגות פירמידה, קורות לשיווי משקל ועוד.
בקיצור טעם של פעם 🙂

כושר במרום נווה:

פארק קטן הממוקם בחלקה במזרחי של העיר בצמוד לשכונת מרום נווה . הפארק כולל מסלול הליכה בעלייה וגרם מדרגות ארוך יחסית החוצה את כל הפארק. המסלול מאפשר הליכה רצופה  ושילובה עם עליה במדרגות,- מומלץ בחום :). המסלול נושק למתחם מתקני כושר נחמד ומוצל, שבו ניתן לבצע תרגילי כושר לכל חלקי הגוף
אומנם קטן אבל בהחלט שימושי!

אימון כושר אישי אינו חייב להתבצע בבית, מומלץ ביותר להנות מאזורי הכושר בעיר ולשלבם בשגרת האימונים השבועיים ולנצל את  מסלולי הריצה והאופניים, מתקני הכושר הציבוריים והאזורים הטובים ביותר לאימוני כושר ברמת גן.

מאת: יותם איזקוב – מאמן כושר אישי

אימון כושר אחד על אחד עם מאמן אישי בהתמחויות נוספות

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי