אימון עם מאמן כושר אישי

שאלות ותשובות

כל מה שרציתם לדעת על פעילות גופנית ואימונים בליווי מאמן כושר אישי

אימון בליווי צמוד של מאמן כושר אישי מקצועי, יוכל לקדם אתכם באופן מדויק, מקצועי ובטיחותי אל המטרות הרצויות. אבל איך זה עובד?, כיצד נראים האימונים? ובאיזה פורמט כדאי לבחור? על הכל ועוד בהמשך הכתבה.

 • שאלה: היכן מתקיימים האימונים?
 • אימון כושר אישי הוא שיעור פרטי!, ניתן לתאם אותו בכל מקום שתבחרו, בבית או בפארק, בגינה ציבורית או על קו החוף, בחדר הכושר של בניין המגורים או בחצר הבית.
  לכל מקום יש יתרונות משל עצמו. מאמן הכושר יגיע למקום המפגש, עם כל הציוד הדרוש לאימון כוח, או עם תוכנית מסודרת לאימון אירובי הכולל הליכה או ריצה (בהתאם לתכנית האימונים)
 • שאלה: מהו מבנה אימון הכושר?
 • אימון עם מאמן כושר אישי נבנה בהתאם לתכנית אימון יחודית וממוקדת. את תכנית זו, נבנה יחד בהתחשב במטרות האימון והיעדים אותם נרצה להשיג, בהתאם לרמת הכושר הנוכחית שלכם וכמובן, עם פעיליות גופניות מועדפות. באימון האישי נוכל לשלב חלק אירובי שיכלול הליכה / ריצה לצד תרגילי כוח לחיטוב ועיצוב אותם נוכל לבצע עם ציוד כושר איכותי כגון TRX , כדור פיטבול, משקולות יד ורגל ועוד ועוד… 🙂
 • שאלה: איך בוחרים מי יהיה מאמן הכושר האישי שלי?
 • צוות פיטנס טי וי Fitness-TV כולל 4 מאמני כושר אישיים מוסמכים. בצוות, מאמנים עם התמחויות וסגנונות אימון שונים ומגוונים. בשיחת הטלפון הראשונה, אתאם לכם את המאמן המתאים ביותר לתהליך ותוכלו להתרשם ממנו באימון הניסיון.
  שני שרגאי – מורה לחינוך גופני בעלת תואר ראשון ממכון ווינגיט. מאמנת כושר אישית ומדריכת פילאטיס ו TRX.
  יותם איזקוב מאמן כושר אישי מהותיקים בתל אביב, מומחה בשינוי אורח חיים, מאמן TRX מוסמך ומאמן ריצה למתחילים.
 • שאלה: מהו משך האימון וכמה פעמים בשבוע?
 • אימון כושר אישי אורך כשעה, מתחיל בחימום קצר, ממשיך בחלק מרכזי בהתאם לתכנית האימון ומסתיים במתיחות ושחרור הגוף. לגבי מספר הפעמים בשבוע, זה תלוי:
  בדרך כלל מומלץ לבצע לא פחות מ2 אימונים בשבוע. (אימון אחד זה קצת מנומנם….) את מספר האימונים השבועיים נקבע בכל מקרה לגופו. ניתן לשלב אימונים עצמאים שישולבו בתכנית. אימונים אלו יבוצעו ללא מאמן צמוד, אך בהנחיתו. אפשרות זו מומלצת בהחלט (למי שיכול…) בכדי להצליח להטמיע אורח חיים פעיל יותר ושגרת אימונים עצמאית.