מאמן כושר אישי בפתח תקווה

ריצה למתחילים

כל מדריך כושר אישי מפתח תקווה, מכיר את המקומות המומלצים לאימוני כושר מיוחדים בעיר.

כמאמן כושר אספר לכם היום על המקומות הכי שווים לאימונים ברחבי העיר:
בעיר פתח תקווה, מתקני הכושר ומסלולי הריצה רבים, אבל לא רק, מלבד אימוני ריצה מגוונים שניתן לבצע בכל מסלולי הפארקים, לכל אזור יש יתרונות משלו, המאפשרים אימוני outdoor כגון. אימוני TRX אימון מחזורי וכו'
אם תרצו לשדרג את האימון הבא שלכם, קבלו ממני טיפים על מסלולי ריצה בפתח תקווה, אימוני כושר משולבים ושיטות אימון פשוטות באזורי הכושר השונים .

גרים בפתח תקווה ומחפשים מאמן כושר אישי? אתם במקום הנכון 🙂

המקומות הטובים ביותר לאימון כושר אישי בפתח תקווה

דרך זבולון המר – דרך משה מלכה

דרך זו מתאפיינת במסלול פתוח וישר עם מסלול מסומן לרצים. במסלול זה ניתן לראות שיפועים משתנים הטובים לשיפור סיבולת לב הריאה . מקום זה הינו מקום מעולה להליכה, ריצה , וכמו כן אימוני אינטרוול בשלוב עם אימוני כוח במתקני הכושר במרכז המסלול.

רחוב ראשון לציון- אבשלום גיסין
מסלול זה המקיף את שכונת אם המושבות שקרובה למחלף תקווה, מאפשרת דרך חופשית ופנויה מתנועה, המתירה אימון ריצה משחרר ואפקטיבי וכמו כן אפשרות ביצוע אימוני אינטרוול משתנים.

דרך אם המושבות- פתח תקווה
מסלול זה, המתחיל מאצטדיון העיר פתח תקווה ונמשך לכל דרך אם המושבות, הינו מסלול מסומן, מאתגר שבו ניתן לשלב מספר אימוני אירובי שונים עם סיום לתרגילי כוח במתקני הכושר בצומת אם המושבות.

דרך ירקונים – הנח"ל
מסלול זה, המתחיל בדרך ירקונים הסמוכה לצומת סגולה , הינו מסלול היקפי מסומן שמשתרע על פניי 2000 מטר שבמרכזו ממוקם פארק מתקני כושר מגוון שניתן לשלב בו מספר אימונים כדוגמת : אימוני כוח עם משקל גוף , אימוני אינטרוול ואימוני TRX.

צומת גנים- כביש 40
מסלול החוצה את העיר על כביש 40 המוביל עד היציאה לכביש 471 . מסלול זה הינו מסלול מצוין עם שיפועים משתנים המקנה שיפור סיבולת לב הריאה מחד ושיפור יכולת הנשימה מאידך.

מאת: מוטי – מאמן כושר אישי בפתח תקווה

אימוני כושר אישיים בהתמחויות נוספות

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי