אימון TRX אישי

שני באימון TRX

אימון TRX אישי – אימון כושר בעזרת רצועות אימון

טי אר אקס הוא רצועות אימון המאפשרות לנו, מאמני הכושר האישיים, ליצור לכם אימון כושר אישי מגוון המתבסס על משקל גוף.אחד היתרונות המרכזיים באימון הוא היכולת של מאמן TRX להשתמש ברצועות עבור חיזוק כללי של כל שרירי הגוף, הן שרירי הגוף העיקריים כגון שרירי החזה, הגב , הידיים וברגליים, והן לשרירי הבטן , הליבה והשרירים המייצבים.

איך ניראה אימון עם מאמן TRX אישי

את רצועות ה TRX ניתן לתלות כמעט בכל מקום. ניתן לחברם לדלת הכניסה בבית הלקוח, על וו יעודית או גרם מדרגות ביתי (אם קיים) וכך ליצור לכם אימון TRX איכותי בלי לצאת מהבית 🙂 .
אפשרות נוספת ומומלצת ביותר היא לקבוע עם מאמן TRX בנקודה מסוימת בפארק, בים או בכל מקום נוח לאימון מחוץ לבית באזור המגורים, ולקבל אימון outdoor באוויר הפתוח ותחת כיפת השמיים.
באימון TRX אישי בפארק, מדריך הכושר יגיע עם הרצועות למקום המפגש, יתלה את הרצועות על עץ, עמוד או כל עצם קשיח בגובה המתאים.

בניית תכנית אישית לאימון כושר בעזרת TRX

כמו שפורט קודם, עם רצועות האימון, ניתן לחזק את כל שרירי הגוף העיקריים ולשלב חיזוק של שרירי הליבה.באימון, מאמן הכושר יבנה עבורכם תכנית אימון במיוחד למטרות שלכם בהתחשב ברמת הכושר הנוכחית והגבלות הרפואיות אם ישנם כאלו.

באימון הכושר האישי עם ה טי אר אקס, נחזק את שרירי הבטן, הגב ושרירי הליבה כמעט בכל תרגיל אותו נבצע, זאת מהסיבה שזווית הביצוע, מרחק האחיזה ממרכז הגוף, ותנועת הרצועות, ייצרו עומס קבוע, יאתגרו את שיווי המשקל ואף יידרשו יציבה סימטרית ונכונה. אם מדובר על תכנית אימון עם דגשים ספציפים לחיזוק, לדוגמה, חיזוק שרירים מסוימים, שיפור יציבה לקויה או כל מטרה אחרת, נוכל למקד את תכנית העבודה לתרגילים ספציפים ומיוחדים.
בעזרת trx נוכל ליצור אימון כושר אישי ומאתגר שמטרתו שרפת קלוריות מוגברת וחיזוק הגוף. זאת על ידי בחירת תרגילים מורכבים המשתפים שרירים רבים בגוף בסגנון אימון של סופר סט או טרי סט. כך נקטין את המנוחה בין תרגיל לתרגיל ונשמור על רמת דופק גבוהה לאורך האימון כולו (דבר היוביל לשרפת קלוריות מוגברת שתעזור לתהליך הירידה במשקל).

צוות מאמני הכושר המקצועי והמצומצם שלנו, זמין עבורכם לאימון TRX אישי בבית או בפארק באזורים הבאים
תל אביב, רמת גן, גבעתיים, רמת השרון והרצליה.
לאימון עם מאמן TRX אישי ראשון במחיר מוזל צרו קשר

אימוני כושר נוספים המשלבים את רצועות ה-TRX

אימון TRX בתל אביב
אימון TRX קבוצתי
אימון TRX אישי
אימון TRX בהרצליה