מאמן כושר אישי בהרצליה

אימון כושר אישי בפארק הרצליה

אימון כושר עם מאמן אישי בהרצליה

אימון כושר אחד על אחד עם מאמן כושר אישי בעיר הרצליה.
העיר הרצליה מאפשרת לי כמאמן כושר אישי לגיוון רב באימונים. עובדה זו חשובה ביותר כי הרי ידע שבכל הנוגע לאימוני כושר, שם המשחק הוא התמדה!
אימון כושר אישי בהרצליה יכול להתבצע בבית הלקוח, בפארק או באזור מקום המגורים. למעוניינים באימוני ריצה, העיר מאפשרת אימוני ריצה איכותיים על חופייה של הרצליה או במסלולי הריצה בפארק.

לפרטים נוספים לחץ>> מאמן כושר אישי

רוצים להתחיל  להתאמן עם מאמן כושר אישי בהרצליה?

מהם המקומות הטובים ביותר לאימוני כושר אישיים בהרצליה

פארק הכושר של הרצליה -ממוקם מול קניון שבעת הכוכבים.

פארק הרצליה מסלול ריצה – מסלול ריצה מגומי מסודר וחדיש שאורכו כקילומטר אחד. במסלול הריצה תמצאו סימונים כל מאה מטר, דבר המאפשר אימוני איכות כגון אימוני אינטרוול או פרטלק בצורה מסודרת ויעילה.

פארק הרצליה מסלול אופניים סלול – סביב מסלול הריצה בפארק הרצליה סובב לו מסלול נוסף המיועד בעיקר לרכיבה על אופניים. המסלול סלול ולכן מאפשר רכיבה גם על אופני כביש. המסלול הוא חדש ואורכו בערך 2 קלומטר. הקירבה של המסלולים מאפשרת אימון משולב של ריצה ורכיבה על אופניים.

מתקני כושר בפארק בהרצליה – ממוקם בחלקו המזרחי של פארק הרצליה מספר יחסית מצומצם של מתקני כושר המאפשר בכל זאת ביצוע תרגילים מסויימים. טיפ קטן ממני 🙂 כמעט בכל שעה תוכלו לצפות במישהו המתאמן עם מאמן כושר אישי, כך תלמדו תרגילים מאולתרים נוספים בעזרת המתקנים…

מתקן לתליית רצועות TRX בפארק הרצליה – ממש לאחרונה (תחילת 2015) הוצב מתקן יעודי לתליית רצועות כושר טיאראקס בפארק הרצליה. עיריית הרצליה היא הראשונה מכל ההרים בארץ שמקמה מתקן ומתחם אימוני TRX לרווחת התושבים.
המתקן הוצב מול קניון שבעת הכוכבים, דרומית למגרש הכדורגל. לפרטים נוספים על אזור הTRX בהרצליה לחצו>>

מתקן לתליית רצועות TRX בפארק הרצליה

אימון כושר אישי בחוף הנכים החדש הרצליה

בחוף הנכים תמצאו טיילת עליונה ותחתונה המאפשרת ריצה על מסלול ולא על חול ים ובכל זאת להנות מהאזור. בנוסף בחוף זה תוכלו למצא גרם מדרגות קטלני… גרם המדרגות יכול בהחלט לשדרג את האימון שלכם ולתרום לשריפת קלוריות מוגברת. אפשרות נוספת לעלות את הצוק מכיוון הים הוא מסלול עלייה תלול (המיועד כעקרון לנכים הרוצים לרדת לחוף). מסלול מאתגר מאוד המאפשר למאמן להוסיף לתוכנית האימון גם אימון עליות איכותי.

אימון כושר בחוף הים של הרצליה

אימון פרטי עם מאמן כושר אישי בהרצליה יכול בהחלט להתבצע בחוף הים. לכולנו ידוע שריצה בחול ים בריאה יותר לברכיים, אבל לא כולם יודעים שהיא גם שורפת הרבה יותר קלוריות 🙂
באימוני כושר אישיים שאני מבצע עם לקוחותי בהרצליה, חוף הים הוא המקום האהוב עלי.
מלבד ריצה נעימה באויר הפתוח ובנוף של חופי הרצליה, חוף הים מאפשר לנו מאמני הכושר האישיים לבנות עבורכם אימון איכותי מגוון ומעניין.

ריצת שטח עם מאמן כושר אישי בהרצליה

שבילי עפר לריצת שטח – ממוקם צפונית לפארק. רבים מאוכלוסיית הרצים מעדיפים שלא לרוץ על כביש אספלט, אם בגלל בעיות ברכיים או סתם כי מעדיפים לרוץ באויר הפתוח. אזור זה מאפשר לבצע אימון ריצה על שבילי עפר באויר הפתוח ובריאה הירוקה של הרצליה. האזור הוא מישורי ומאפשר ריצה נוחה יחסית עם קירבה למסלולים נוספים ולפארק.
שבילי שטח לרכיבה על אופניים ומסלול קפיצות – אזור זה מאפשר לצאת קצת מהכביש אך עדיין להשאר בעיר… האזור לא גדול אך בכל זאת אפשר להנות בו מרכיבה מישורית שקרובה למסלול בפארק ואף ניתן לשלבה עם מקטעי ריצה. במקום תוכלו למצא מתחם קפיצות קטן נחמד וידידותי הפתוח לכולם ומתאים לכל הרמות.

מאת: יותם איזקוב – מאמן כושר אישי בהרצליה

אימוני כושר נוספים בליווי צמוד של מאמן כושר אישי

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי