אימון כושר קבוצתי לחברות

כולם יודעים שלעשות כושר זה כיף ברגע שמתחילים. לעיתים אנו מתכננים לעשות כושר במשך שבועות או חודשים מפאת העצלות, אך ברגע שמתחילים זה כיף ולעיתים ממכר. מעטים האנשים שלא מרגישים הנאה וסיפוק מביצוע פעילות גופנית המתאימה לרמת הכושר שלהם. אנשי מפתח בחברות ומוסדות חינוך הבינו זאת וכושר קבוצתי לחברות שונות תופס תאוצה יותר ויותר. אם אתה מתכנן פעילות קבוצתית לעובדים שלך, דע שאופציה נוספת היא כושר קבוצתי בצורה כזאת או אחרת, דבר העשוי להיות מוצלח ומהנה בקרב העובדים.

אנו מציעים אימון קבוצתי לחברות ואירגונים

צוות מאמני הכושר שלנו יוכל להציע לכם מגוון רחב של תכנים אפשריים לאימון כושר קבוצתי קבוע או יום גיבוש חד פעמי.
בצוות המאמנים שלנו, מדריכי TRX מוסמכים, מדריכת פילאטיס, ומאמני ריצה, אנו מציעים אימון כושר מגוון מאתגר וכיפי שיכול לכלול אחד או יותר מהאפשרויות הבאות:
אימון TRX קבוצתי לחברות ואירגונים – אימון בעזרת רצועות הכושר טיאראקס שכבשו את העולם :). אימון בו כל משתתף מקבל עמדה עם רצועות TRX ומבנה האימון יקבע לפי מספר המשתתפים, אורך האימון, רמת המתאמנים וכו'
קבוצת ריצה לצוות העובדים – קבוצת ריצה לצוות העובדים אפשרית גם כן 🙂 אנו מציעים לפתוח עבורכם קבוצת ריצה למתחילים, עם אימונים חד שבועיים או דו שבועיים שיתחילו מטכניקת ריצה נכונה, איך נושמים נכון תוך כדי ריצה, שילוב הליכה מהירה וריצה קלה למתחילים וכמובן התקדמות מתמדת והשתתפות במירוצים אזוריים.
אימון פילאטיס קבוצתי לעובדים – אימון פילאטיס מזרן לצוות העובדים עם שני שרגאי, מדריכת פילאטיס מוסמכת מצוות המאמנים שלנו. האימון יכלול את התרגילים מרפרטואר הפילאטיס הקלאסי.
אימון משולב – אימון שיכלול תחנות אימון של כמה מרכיבים שונים כגון משקולות יד, טבעת פילאטיס, רצועות TRX, תרגילי משקל גוף וכו'. האימון יצבצע בסבבים מתחלפים ויכול לכלול קבוצה יחסית גדולה עם מספר מאמנים מהצוות שלנו.

יתרונות אימון כושר במקום העבודה

אימון כושר קבוצתי לגיבוש צוות העובדים- בראש ובראשונה, חברות רבות מעוניינות בגיבוש צוות העובדים שלה ובוסים רבים משקיעים מאמץ לא קטן בארגון ימי כיף וטיולים. כושר גופני בקבוצה יכול מאוד לגבש עובדים בחברה כיוון שבכושר קבוצתי פעמים רבות יש מטרה משותפת לכל המשתתפים- דבר שמוביל את כולם לביצוע משימה ביחד. בנוסף, הכושר משחרר בגוף חומרים המעלים את מצב הרוח והשמחה וכשזה קורה בקבוצה, היחסים בין העובדים משתפרים באופן אוטומטי. יתרון זה יכול להשמר לאורך זמן ובמיוחד אם מבצעים זאת פעמים תכופות.
שמירה על כושר- שמירה על כושר אצל העובדים הוא חשוב וכולם יוצאים ממנו מורווחים. העובדים יותר בריאים ויותר שמחים ובד"כ וגם הופכים לעובדים טובים יותר כתוצאה ישירה של עשיית כושר באופן קבוע. בהירות המחשבה עולה, הריכוז משתפר ומצב הרוח עולה- דבר זה מצויין וחיוני לעובדים כאנשים פרטים ולך כבוס שרוצה עבודה יותר יעילה וטובה.
יציאה משגרה- כמה כיף לעובדים לצאת משגרת היום יום. העובדים שלך כנראה נותנים את כל כולם בעבודה מדי יום ביומו, משקיעים ועובדים קשה. כולנו יודעים כמה קשה לעבוד באופן שגרתי במשך תקופה ארוכה, ולכן טוב לשלב לעובדים גם ימי יציאה משגרה, ניתן לעשות זאת על ידי כושר קבוצתי ובכך לתת להם להתפרק ולהנות באמצעות התנועה.
כיף- בנוסף, כמה חשוב לצ'פר את העובדים שלך בבונוס כזה שתורם להם באיכות החיים ולמצב הרוח. גם לך זה מועיל בכך שנוצרת אוירה טובה יותר בחברה וכאשר אתה יודע שהעובדים שלך נהנים ומרגישים שצ'יפרו אותם ודאגו להם לפעילות מהנה בריאה וחשובה.

צוות פיטנס טי וי

אימונים כושר נוספים בפורמט קבוצתי

אימון פילאטיס קבוצתי בתל אביב
איך בונים תוכנית אימון לריצת 10 ק"מ
אימון TRX קבוצתי
אימון כושר לחברות וארגונים