מאמן כושר אישי בגבעתיים

כושר אישי בגבעתיים

גרים בגבעתיים? הרווחתם,  אני ומאמני הכושר של צוות Fitness-TV זמינים עבורכם בעיר לאימון כושר אישי.
האימון יכול להתקיים אצלכם בבית, או לחלופין באחד הפארקים בגבעתיים, עליהם תוכלו לקרוא בהמשך.
אנו מציעים אימוני כושר אישיים מגוונים, לדוגמה  אימוני ריצה אישיים או לחלופין אימון כוח עם ציוד כושר מתקדם הכולל אימוני TRX .
המדריך הכושר ייבנה עבורכם תוכנית אימון אישית וממוקדת בשילוב תפריט תזונתי מתאים, בהתאם למטרות וליכולות שלכם.

קבעו עוד היום אימון ניסיון במחיר מוזל עם מאמן כושר אישי בגבעתיים 

לפרטים נוספים: לחצו אימון כושר אישי

צוות מאמני הכושר שלנו זמין עבורכם בגבעתיים 🙂

אזורי כושר לאימון אישי בגבעתיים

גבעתיים הינה בין הערים המציעות איכות חיים מהגבוהות בארץ לתושביה, תודות להיותה בעלת שטחים ירוקים נרחבים, מגוון רחב של גינות ואתרים לפעילויות ספורט, שטחים פתוחים ושירותים מגוונים לתושב. בין האתרים השונים המצויים בגבעתיים ניתן למצוא לא מעט פעילויות ספורט שונות המוצעות לתושבים – ומגוון אפשרויות לפיתוח גופני. באמצעות תכנית אישית הנבנית על ידי מאמן כושר ניתן לנצל את פינות הכושר בעיר לאימון outdoor  מאתגר ולהגיע לתוצאות מרשימות ולהישגים.
אצלנו, כל מאמן כושר אישי בגבעתיים, מכיר את המקומות השווים ביותר לאימונים אישיים בעיר הכוללים פארקים מסלולי ריצה, מתקני כושר ציבוריים ועוד

פארק גבעתיים – פארק גבעתיים החדש אשר נבנה בסמוך לקניון הינו אחד הפארקים המרשימים והרחבים באזור המרכז, המציע לתושבי האזור כרי דשא רחבי ידיים, מסלול הליכה או ריצה, ומתקני כושר ציבוריים להשלמת האימון. התושבים יכולים ליהנות מהמרחבים בפארק ולעבוד במקביל לתכנית של מאמן כושר מקצועי עד להגעה למטרה.
בפארק ניתן לערוך ריצות ארוכות או קצרות וכן אימוני אינטרוולים, אימוני כושר במתקנים ופיתוח יכולת סיבולת.

מסלול ריצה ברחוב דרך רבין גבעתיים– דרך רבין אשר נסללה לפני שנים מספר, מאפשרת לתושבים ליהנות ממסלול ריצה  המציע למתאמנים  מסלול המותאם לריצה או להליכה, לרכיבת אופניים או לאינטרוולים שבועיים. מסלול הריצה נבנה לאחרונה והמשכו מציע ריצה בפארק הלאומי.

גן העלייה השנייה  בגבעתיים– גן העלייה השנייה הינו מקום פתוח בו ניתן למצוא מתקני כושר ציבוריים. המקום מצוין כמקום מפגש עם מאמן כושר אישי שבאמצעות תכנית מקצועית שתשלב ציוד כושר כדוגמת TRX  ניתן להגיע לתוצאות מרשימות המבוססות על מטרות אישיות – בין אם מדובר בפיתוח מסת שריר או כוח, ובין אם מדובר בהורדת משקל ובפעילות אירובית.

מתקני ספורט בגן רבקה – גן רבקה כולל מתקני ספורט חדשניים שהוקמו  לאחרונה ומציעים למתאמנים מתקני כושר ומגרשי  מיני קט רגל , כך שניתן לשלב בין מגוון פעילויות ספורט שונות בליווי צמוד של מאמן כושר אישי וכן באמצעות בניית תכנית אימון אישית ואימונים ייעודית המבוססים על מטרות אישיות שלכם.  המכשירים השונים מאפשרים בניית אימון כוח אנאירובי וחיזוק הדרגתי של כוח סיבולת.

מאת: יותם איזקוב – מאמן כושר אישי בגבעתיים

אימוני כושר אחד על אחד בהתמחויות נוספות

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי