אימון כושר אישי בבית

אימון כושר אישי עם מאמן כושר אחד על אחד בבית הוא מתכון נוח וידידותי למשתמש. באימון כושר בבית המאמן מגיע אליכן עם תוכנית אימונים אישית, עם הציוד המתאים ועם האנרגיות הנכונות.
היתרונות באימון כושר אישי בבית הם לא רק הנוחות אלא גם ההתמדה. מרגע שניקבע האימון, כל שעליכם לעשות זה רק להיות בבית בשעה המתאימה והכל כבר יתחיל מעצמו. אין צורך להגיע לשום מקום מפגש או לחדר כושר וכמובן שלא חייבים להתאים את החולצה לגרביים :). לפרטים נוספים: לחצו אימון כושר אישי

איך נראה אימון כושר אישי בבית

אימון כושר אישי בבית יכול להתבצע בכמה סגנונות אימון שונים. אם לדוגמה מטרת המתאמן היא ירידה במשקל, נוכל בהחלט ליצור אימון כושר ביתי שבו הוצאת הקלוריות מוגברת וזאת על ידי שימוש בציוד כושר כגון דלגית (חבל קפיצה) ושילובו עם רצף תרגילי כוח תוך שמירה על דופק גבוה. אפשרות נוספת היא שימוש ברהיטים שונים בבית כגון כיסא, שולחן, מדרגות וכו'.

רוצים לנסות? הזמינו עוד היום מאמן כושר אישי לאימון אצלכם בבית

ציוד כושר מגוון לאימון כושר בבית

גומיות כושר – גומיות הכושר הן רצועות נימתחות המגיעות בכמה רמות התנגדות שונות, הגומיה יכולה לשמש אותנו לתרגילים רבים לפלג הגוף העליון, לחיזוק שרירי הישבן והירכיים וגם לחיזוק שרירי הבטן. עם גומית הכושר נוכל לבצע תרגילים בישיבה, בעמידה, בשכיבה ואפילו תוך כדי תנועה. כל מאמן כושר אישי בפיטנס טי וי מגיע אליכם הביתה עם סט גומיות שלם בכל רמות הקושי וכך ניתן גם להתאים את התנגדות הגומיה למתאמן ולתרגיל הרצוי, ולא פחות חשוב, להתקדם ולהחליף גומיה אם יש צורך.
משקולות יד – משקולות יד רגילות המגיעות במשקלים שונים בדרך כלל כזוג. המשקלות מאפשרות לנו לשלב תרגילים נוספים כנגד משקל מוגדר וכמובן להחליפם למשקל אחר כשיש צורך
משקולות רגליים – רפידות סקוץ לרגליים במשקלים שונים יאפשרו לנו להוסיף עומס לתרגילים מסויימים (לא רק לתרגילי רגליים) לדוגמה עליות בטן שרגל אחת ישרה ובאוויר תוך כדי הביצוע: נוכל להגביר את העומס על שרירי הבטן אם נוסיף משקולת רגל של ק"ג 1 או 2
כדור פיטבול – כדור פיטבול יכול בהחלט לשדרג את האימון הביתי. מאמן הכושר ישתמש בכדור לא רק לתרגילי בטן פשוטים, אלא גם ככיסא, כספסל או בשכיבה על מזרן כהגבהה לרגליים. עם הכדור אפשר לשלב משקולות ידיים לתרגילי חזה, גב, יד קידמית או יד אחורית. ניתן לבצע תרגילי בטן מגוונים ועוד אין סוף תרגילים מיוחדים לחיזוק כל שרירי הגוף.
TRX Human Trainer – רצועות אימון שניתן לחבר לדלת הכניסה בכל בית. רצואות האימון מאפשרות לנו מאמני הכושר, לבנות חדר כושר זמני אצלכך בבית רק לשעה אחת. התרגילים שניתן לשלב עם ה Human Trainer הם רבים ומגוונים ובהחלט ניתן להגיע לעומס רציני שמאפשר אימון גם למתאמנים מתקדמים הרוצים להתחזק ולהוסיף מסה שרירית.
דלגית או כיסא – קפיצה על דלגית היא אחת מהאפשרויות לשמירה על דופק גבוה מבלי לצאת מהבית 🙂 אך לא רק, ניתן להעלות את הדופק גם על ידי שימוש בכיסא לעליה וירידה, תרגיל שאם נשלב אותו בתוך רצף תרגילים שלם  נחזק גם את שרירי הרגליים וגם נשמור על דופק גבוה לאורך ביצוע התרגילים.
קיק בוקס – אפשרות מצויינת לשמירה על דופק גבוה ושריפת קלוריות מוגברת, הוא שילוב עבודת קיק בוקס עם כפפות איגרוף ולפות. את הכפפות והלפות יביא כמובן מאמן הכושר כך שלכם נשאר רק "לתת בראש" 🙂 .

מאת: יותם איזקוב – מאמן כושר אישי

צוות מאמני הכושר שלנו מציעים אימון כושר אישי בהתמחויות מגוונות

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי