שני שרגאי מאמנת כושר אישית

שמי שני שרגאי ואני מורה לחינוך גופני מאמנת כושר אישית ומדריכת פילאטיס מוסמכת.
כמעט לאורך כל חיי עסקתי בפעילויות ספורט שונות. אני חיה ונושמת תנועה ומכאן שברבות הימים הפכתי זאת למקצוע!
בשנת 2008 סיימתי לימודי תואר ראשון בהוראת החינוך הגופני והספורט ממכללת וינגייט. במסגרת לימודי רכשתי ידע נרחב בתחומי התנועה השונים, פיזיולוגיה במאמץ, אנטומיה, ביומכניקה של תנועה ועוד.
במהלך לימודי רכשתי ידע נוסף בהדרכת חדר הכושר, התעמלות קרקע והתעמלות ילדים ובהדרכת אירובי ועיצוב וחיטוב הגוף בהוראת חיה הלפרין.

בנוסף התמחיתי במגמת הגיל הרך, במסגרתה רכשתי ידע בלימוד התנועה ופעילות גופנית של ילדים החל מגיל הגן ומכאן שבנוסף לאימון הגופני אני מלמדת חינוך גופני בגני ילדים ומאמנת כושר אישית לילדים בפיטנס טי וי.

האני מאמין שלי דוגל בהתאמת אימון כושר למתאמן עצמו עפ"י צרכיו, יכולותיו האישיות ומטרותיו לטווח הקרוב והרחוק. אני שמה לי למטרה למצוא את נקודות התורפה הן המוטוריות והן הפסיכולוגיות של כל מתאמן וללמדו כיצד לפרוץ את גבולות הקושי ולשאוף להשגת מטרותיו.
במהלך עבודתי התנסיתי באימון אוכלוסיות מגוונות: בוגרים בגילאים שונים, ילדים החל מגיל הגן וכלה בגיל בגרות, נשים בהריון ולאחר לידה וקשישים. כמו כן מנוסה באימון זוגות וקבוצות קטנות.
כיום מאמנת ראשית של קבוצת הכושר לנשים בפארק הירקון וקבוצת פילאטיס בתל אביב.
לכל אוכלוסייה צרכים שונים אלו מאלו ולכל מתאמן יכולות שונות וצרכים אחרים והדגש בעבודתי הוא על בניית אימון כושר מותאם אישית לכל מתאמן או מתאמנת.

שני מאמנת כושר אישית

צרו איתי קשר

שני באימון כושר קבוצתי בעזרת רצועות TRX