קבוצת ריצה

קבוצת ריצה – אימון ריצה  בפארק הירקון תל-אביב.

אימון ריצה משותף של עד 6 משתתפים הפועל בפארק הירקון בתל אביב.
פורמט האימון נקבע מתוך כוונה לאפשר למתאמנים ברמות שונות של כושר שלהם מכנה משותף אחד: הרצון ללמוד, להתקדם ולהצליח בריצה.
אם תמיד חששתם מריצה, ניסיתם ולא הצלחתם או לחילופין אתם כבר רצים אך לא מצליחים להתקדם וכמובן אם הצבתם לכם יעד תחרותי כלשהו ואתם מחפשים עזרה מקצועית לשם כך, קבוצת הריצה שלנו היא המקום עבור כל אחד ואחד מכם!
אצלנו, אין משמעות לפער היכולת ההתחלתית של המתאמן או למטרות לשמן הגיעו לקבוצת ריצה מכיוון שגרעין האימון הוא אולי זהה לכולם, אך כל אחד מהמתאמנים מבצע אותו בצורה שמתאימה ליכולתו ולמטרותיו. ממש כמו באימון כושר אישי, גם כאן, נבטיח לכל אחד ואחד מכם התקדמות הדרגתית ביחס ליכולתו ולמטרותיו כזו המבטיחה שאיפה אל הגשמת המטרה מצד אחד ומניעת נזקים ופציעות העלולים להופיע באם לא מתקדמים בהדרגה, מצד שני.

הכנה למירוצים 10 ק"מ וחצי מרתון

קבוצת ריצה של Fitness-TV 

לאורך כל השנה ובעיקר בעונת המירוצים, נוכל למצוא מירוץ רשמי ,עממי או תחרותי, שיהווה יעד לבדיקת התקדמותנו. רצוי וכדאי לעשות זאת ע"י כניסה לתוכנית אימוני ריצה, כזו המשלבת הכנה גופנית ומנטלית מוקדמת, טרום המירוץ. התוכנית לא חייבת להיות מפוצצת מדי, אך חשוב שתהיה תוכנית אימון ריצה עקבית, מגוונת ומדורגת נכון עבור המתאמן, המטרה ופרק הזמן העומד לרשותו.
לקראת ריצה במירוץ 10 ק"מ או חצי מרתון (21 ק"מ), נשאף ליצור תוכנית שתבנה סבולת שרירית ואירובית ובמקביל תחזק את מערכת השלד. כדי לעשות זאת נבחר לשלב בתוכנית האימון, אימוניי ריצה הדורשים מהגוף שינויי עצימויות לפרקים כדוגמת: אימון ריצה עם אינטרוולים ( הפוגות ).
בקבוצת ריצה של Fitness-TV נבנה עבורכם תוכנית אימון ריצה אישית המתאימה ליכולת ולמטרה לשמה אתם מתאמנים, תוך דגש על הדרגתיות באימון ותמיכה מוטיבציונית לשם יצירה התקדמות עצמית.
ניתן לשלב את האימונים בקבוצת ריצה כאימון חד שבועי בתוך מסגרת האימוני הריצה הקיימת שלכם או להגיע למספר אימונים שבועיים בקבוצת הריצה שיהוו את תוכנית האימונים הכוללת שלכם.

בונוס: קבוצות הריצה של Fitness-TV הן קבוצות ריצה רשמיות, כך שחברי הקבוצה זכאים לכ50% הנחה למירוץ מרתון תל אביב. למקצים: 5 ק"מ 10 ק"מ חצי מרתון ומרתון.

אימוני כושר נוספים בפורמט קבוצתי

אימון פילאטיס קבוצתי בתל אביב
איך בונים תוכנית אימון לריצת 10 ק"מ
אימון TRX קבוצתי
אימון כושר לחברות וארגונים