מאמן ריצה

מאמן ריצה – אימון ריצה אישי

בעולם אימוני הכושר האישיים נמצא מגוון רחב של סיגנונות אימון, ולכל סגנון אימון יש יתרונות משלו. ניתן להגיע לתוצאות ושיפור היכולות בכמה סגנונות אימון שונים וחשוב לציין שאין "טוב או רע".
אם ריצה זה סגנון האימון האהוב עליכם, אז כדאי ורצוי לעבוד עם מאמן כושר אישי מומחה באימוני ריצה. באימון ריצה אחד על אחד עם מאמן כושר אישי. תוכלו להתקדם מהר יותר, טוב יותר וחשוב לא פחות, בצורה בטיחותית המונעת פציעות.
אימוני הכושר האישיים עם מאמן ריצה מקצועי יכללו "אימוני איכות" כדוגמת אימוני אינטרוול (הפוגות), אימוני פארטלק שזה אימון בו קצב הריצה משתנה וכמובן חיזוק שרירי הרגליים ומתיחות המיועדות לרצים. בצורה כזו נוכל לשמור יחד על סרגל מאמצים תקין וכך גם הסיכוי לפציעות יקטן. מתאמן הרוצה להתקדם בתחום הריצה בצורה רצינית יותר יקבל ממדריך הריצה תכנית האימונים שתכלול בתוכה גם אימונים משותפים וגם אימונים עצמאים.

מאמן ריצה למתחילים: למי שיש כבר נסיון בריצה, עבודה משותפת עם מדריך ריצה תשדרג את תוכנית האימונים שלו במעקב צמוד, אימוני איכות משותפים עם מדריך כושר וריצה, שמירה על התקדמות מתמדת (דבר שלפעמים קשה כשמתאמנים לבד). למתאמנים בתחילת דרכם, הרוצים להכנס לעולם הריצה, כדאי מאוד לעבוד עם מאמן ריצה למתחילים. מאמן הריצה, באימון ריצה  למתחילים, יתקן קודם כל את סגנון הריצה אם צריך, יתן דגשים לטכניקת נשימה נכונה תוך כדי ריצה ויכניס את המתאמן בצורה בטיחותית, נכונה ומבוקרת לרץ לכל דבר ועניין.

הכנה למרוץ 10 ק"מ

בצוות מדריכי הכושר האישיים של Fitness-TV ישנם מאמני ריצה שיעבדו איתכם אחד על אחד. כשהמטרה ברורה כמו במקרה הזה של מירוץ 10 ק"מ, תוכנית האימונים תהיה מדוייקת ובטיחותית שתכלול 3-5 אימונים בשבוע (חלקם אימוני ריצה אישיים וחלק אימוני ריצה עצמאיים) מעקב צמוד ועבודה משותפת שתמשוך אתכם קדימה כמו שלא תוכלו אם תתאמנו לבד. אם אתם מתאמנים וותיקים שרוצים לשפר תוצאה במירוץ 10 ק"מ, מאמן הכושר יתאים את תוכנית האימונים ליעד הזמן בו תרצו לבצע את התחרות הבאה. למתאמנים חדשים שמעולם לא רצו 10 ק"מ, תכנית אימוני הריצה תיבנה כך שהיעד המרכזי הוא לסיים את המירוץ בריצה רצופה ולכן היא תתרכז בהגדלת נפח הריצה בצורה הדרגתית ובשילוב אימוני איכות קצרים יותר.

אימונים נוספים עם מאמן כושר אישי

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי
אימון כושר לנשים בהריון, מה אסור ומה כדאי.