מאמן כושר אישי בתל אביב

מאמן כושר אישי בתל אביב

העיר תל אביב מציעה לי כמאמן כושר אישי מקומות רבים ומגוונים לאימון כושר בתל אביב. לצד אימון אישי בבית נוכל למצא בעיר מסלולי ריצה ואופניים לאימוני כושר מיוחדים וכן מתקני כושר רבים להשלמת האימון בתרגילי כוח.
אם אתם מחפשים מאמן כושר אישי בתל אביב הגעתם למקום הנכון!

לפרטים נוספים: לחצו אימון כושר אישי

כל מדריך כושר אישי בתל אביב מכיר את המקומות הכי טובים לאימוני כושר מיוחדים
כמאמן כושר תל אביבי אספר לכם היום על המקומות הכי שווים לאימונים בפארק הירקון ובקו החוף של העיר.
כל מאמן הנותן שרות של אימון כושר אישי בתל אביב  מכיר את כל מתקני הכושר ומסלולי הריצה בפארק. מלבד אימוני ריצה מגוונים שניתן לבצע בכל מסלולי הפארק, לכל אזור יש יתרונות משלו.

אם תרצו לשדרג את האימון הבא שלכם, קבלו ממני טיפים על מסלולי ריצה בתל אביב, אימוני כושר משולבים ושיטות אימון פשוטות באזורי הכושר השונים בפארק ובים

רוצים להתחיל להתאמן עם מאמן כושר אישי בתל אביב?

המקומות הטובים ביותר לאימון כושר אישי בתל אביב

ראש ציפור – פארק הירקון בתל אביב: החלק בפארק הירקון ששיך לרמת גן, באזור זה קיימים שני מסלולים מופרדים, האחד לרכיבת אופניים (בעיקר אופני כביש) והמסלול השני מסלול הליכה או ריצה. המסלול מעגלי באורך של כ2 ק"מ ומאפשר רכיבת אופני כביש חלקה (יחסית…). בנוסף לכך האזור מתאים לביצוע אימון משולב של רכיבה וריצה ואימוני איכות כגון אימון אינטרוול (הפוגות) או אימון פארטלק.
גבעת המופעים – פארק הירקון בתל אביב: החלק בפארק הירקון שקרוב למיימדיון , באזור זה קיים מסלול מעגלי מופרד לרצים ורוכבים שאורכו סביב 1800 מטר. גם אזור זה מצוין   ולאימוני אינטרוול ופארטלק ואימונים המשלבים רכיבה על אופניים וריצה. כמו כן, במרכז המסלול המעגלי ישנה גבעה המאפשרת אימוני עליות בריצה או ברכיבה על אופניים.
בקיצור, מקום מעולה לאימון כושר אישי עם מאמן ריצה,
גני יהושוע – הצפרי – פארק הירקון תל אביב: החלק בפארק הירקון שקרוב לאמפי וואל, באזור זה תוכלו למצוא מתחם מתקני כושר שיאפשרו עצירה תוך כדי אימון ריצה לכמה תרגילי כוח. בנוסף לכל בצמוד לאזור זה ישנה חורשה המאפשרת אימונים גם כשהשמש חזקה

מסלול האופניים ב"ראש ציפור" פארק הירקון ת"א

מסלול הריצה והאופניים ברמת גן ראש ציפור

ספורטק פארק הירקון תל אביב

הספורטק – פארק הירקון תל אביב: מרכז הכושר של פארק הירקון הכולל מגרשי כדורגל וכדורסל, מתחם מתקני כושר מהגדולים בתל אביב המאפשרים אימוני כושר אישיים אימוני קבוצות ריצה וכושר. ליד מתחם מתקני הכושר, מגרש ריק שהוא שטח אימונים מצוין (אזור של אימוני כושר אישיים). מסלול הריצה לאורך הספורטק הוא מסלול מסומן של כ 1000 מטר, המאפשר אימוני אינטרוול ושילובם עם מתקני הכושר. בקיצור מקום מצוין שכל מאמן כושר אישי בתל אביב מכיר.
מתקן לתליית רצועות TRX בספורטק פארק הירקון תל אביב: לאחרונה (08.12.15), הוקם בספורטק, מתקן מיקצועי לתליית רצועות TRX בחסות עיריית תל אביב והנהלת הספורטק.   המתקן מאפשר 10 -18 עמדות תלייה ובמתחם, משטח גומי לנוחות האימון. לפרטים נוספים >>
גן הבנים – פארק הירקון בתל אביב: במתחם זה ישנם מסלולי ריצה מוצלבים היוצרים משולש. מומלץ מאוד לנסות ולבצע אימון אינטרוול או אימון ריצה בקצב משתנה כך שבכל פעם שנגיע לצלע הבאה נשנה את קצב הריצה. אזור זה גם כן מוצל יחסית וניתן למצוא פינות חמד לכמה תרגילי בטן.
מרכז דניאל לחתירה-פארק הירקון תל אביב: באזור זה של מרכז החתירה ישנו אמפי קטן עם מדרגות בטון בגבהים שונים. מתחם זה מאפשר אימוני כושר עם משקל גוף תוך שימוש בגרם המדרגות להגברת הדופק. המקום מקורה ונותן פתרון מצויין לכל מאמן כושר אישי ש"נכלא" לאזור בימי הגשם.

שפך הירקון חניון רידיניג בתל אביב: מקום החיבור של פארק הירקון וטיילת שדה דב (המסלול לכיוון תל ברוך). אזור זה מאפשר הגעה עם הרכב לחניון רידינג, ריצה לכיוון תל ברוך וחזור, מסלול של כ5 ק"מ, או לתוך פארק הירקון לכיוון הספורטק.
מתקני הכושר בכניסה לנמל :  בכניסה לנמל תל אביב לבאים מפארק הירקון ישנו מתחם מתקני כושר ומסביבו שטח דשא רחב. ניתן להשתמש במתקני הכושר ולשלבם עם תרגילי משקל גוף על הדשא. בנוסף ניתן לרוץ סביב המתחם במסלולים ובדשא וליצור אימון מחזורי מאתגר
חוף גורדון המחודש בקו החוף של תל אביב: בטיילת גורדון, שעברה שיפוץ לאחרונה תוכלו למצוא מסלול הליכה או ריצה נוח הכולל חלק תחתון ועליון. את שני מפלסי הטיילת חוצץ גרם מדרגות גבוה, היכול לשמש כשטח אימונים מגוון לחיזוק שרירי הרגליים.
בנוסף, חודשו מתקני הכושר מחוף ונוספו גם מתקנים חדשים. המקום מאפשר שילוב של חלק אירובי (הליכה או ריצה) עם עבודת כוח במתקנים ובאזור המדרגות.
באזור זה של החוף נמצאת גם בריכת גורדון שבה מסלול אולימפי של 50 מטרים עם מי ים מלוחים הגורמים לציפה טובה יותר ללא כלור 🙂
יוגה בתל אביב – ממש מקרבת קו הים, תוכלו למצא סטודיו מדהים ומקצועי ליוגה מהמומלצים של תל אביב. לפרטים נוספים – אור היוגה – יוגה בעיר תל אביב

מאת: יותם איזקוב – מאמן כושר אישי תל אביב
שני שרגאי – מאמנת כושר אישית תל אביב

מסלול האופניים בטיילת להט חוף הים תל אביב

מסלול האופניים בטיילת להט חוף הים תל אביב

רוצים להתחיל להתאמן עם מאמן כושר אישי בתל אביב?

אימוני כושר נוספים בפורמט אישי אחד על אחד

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי