מאמן כושר אישי יתרונות

זה נכון שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו אימון כושר אישי עם מאמן כושר פרטי. בעבר, אימון כושר אישי היה לעשירים בלבד.
כמאמן כושר אישי הפועל באזור תל אביב, שמתי לב לשינוי מגמה. נראה שעוד ועוד אנשים משנים את סדרי העדיפיות שלהם ונכנסים למסגרת עם מאמן כושר אישי צמוד, אפילו אם התקציב מוגבל.
חשוב לציין שמסגרת אימונים לא חייבת להיות על בסיס שלושה אימונים שבועיים עם מאמן כושר, כשהתקציב מוגבל ניתן להשתמש במאמן הכושר רק לאימון שבועי אחד, השומר על מסגרת כושר שבועית וניתן כמובן להוסיף לה שני אימוני כושר עצמאים.
בניית תוכנית האימונים והמעקב הצמוד של מאמן הכושר האישי הם עניין חשוב ביותר כשרוצים לשנות אורח חיים, ואם אתם מספיק רציניים, תוכלו להנות משרותיו של מאמן הכושר מבלי להוציא כסף מיותר.
מניסיוני האישי כמאמן כושר העניין הזה בהחלט עובד עם אנשים רציניים ובקהל לקוחותיי, יש גם כאלו.
למאמן כושר אישי יתרונות רבים והשפעה ישירה על סיכויי ההצלחה כשמדובר בשינוי הרגלים ומעבר לאורח חיים בריא יותר. זה מתחיל מהדברים הקטנים ביותר כמו בחירת שעת האימון, בוקר או ערב,ממשיך בסגנון כללי של אימון הכושר כגון: אימון כושר שרובו ריצה והליכה או אימון ביתי עם ציוד כושר מגוון או שילוב של השניים.
כלל מרכזי שאני מקפיד עליו עם מתאמנים חדשים שרוצים או חייבים לשפר את הכושר שלהם, הוא קודם כל התאמנת האימון. אני לא מדבר כרגע על בניית תוכנית אימון אלא, איזה אימון יהיה ידידותי ככל לניתן למתאמן המתחיל. דעו ש"אהבה" היא רגש חזק שיכול למשוך אתכם קדימה וחשוב ביותר כשנכנסים לשגרת האימון.
אם לקחתם מאמן כושר אישי שפתח לכם את עולם הכושר הגופני כמו תפריט והצלחתם למצא את הנישה האהובה עלייכם, עשיתם עסקה טובה.

היתרונות שבאימון עם מאמן כושר אישי

קודם כל סדר:

מאמן כושר אישי מקצועי, קודם כל יעשה סדר עם המתאמן המתחיל. בשיחה קצרה יבין את המטרות, החלומות והקשיים הקודמים ועל ידי שכלול של הדברים מאמן הכושר יציע לנסות כמה סגנונות אימון כלליים כדי לפתוח בפניו את עולם הכושר.

שרות ואיכות:

חשוב לזכור, מאמן כושר אישי הוא בשבילך, בשעות שמתאימות לך, במקומות המפגש הקרובים אליך ובסגנון האימון המועדף שלך. מאמן כושר שנכנס לפלטפורמה שלך יכול בהחלט לגרום לך להתמיד לאורך זמן.

מטרת האימון ועצימות:

לא כל אדם שלוקח מאמן כושר חייב להתאמן חזק. מאמן כושר אישי הוא כלי לשרותך, ולכן אם מטרת האימון היא כושר גופני כללי, זה בסדר גמור לא "להגמר"  כל אימון. מאמן כושר אישי מקצועי יבהיר את הנקודה הזו ואף יגוון את האימון לכיוונים יצירתיים (אופניים, חתירה, וכו') דבר שלא אפשרי כשמטרת האימון ממוקדת ועם "דדליין" כמו הכנה למרוצים.

כל המסביב:

עבודה משותפת עם מאמן כושר אישי לא מסתכמת רק בשעות האימון, מאמן כושר אישי טוב הוא "חבר" (כמובן עד גבול מסויים..). מיילים, טלפונים או הודעות sms יוכלו בהחלט לתת לתהליך ערך מוסף, ולפעמים אף קריטי בשמירה על שיגרת אימונים

מאת: יותם איזקוב – מאמן כושר אישי

כתבות נוספות מבלוג הכושר

ריצה למתחילים
הקשר בין שינה ופעילות גופנית
איך להיכנס לכושר
כושר לילדים
אליפטיגו
מאמן כושר אישי יתרונות
איך לבצע אימון כושר אפקטיבי
איך להוריד את הבטן