אימוני כושר ותזונה נכונה

ייעוץ תזונתי בליווי אישי

מאמנת לתזונה נכונה פרטית בליווי אישי

אם אתם גולשים באתר שלנו, כנראה שבריאותכם חשובה לכם וטוב שכך!
בכדי לשמור על גוף בריא ומאוזן או להצליח בתהליך דיאטה והפחתת שומנים בדם,
לא מספיק לבצע פעילות גופנית, שם המשחק ומתכון מנצח להצלחה הוא תפריט תזונה בריא המכיל את כל אבות המזון וכזה שמקפיד על הכנסת קלוריות בכמות מופחתת ביחס להוצאתן. אנחנו שמחים להציע לכם כלי נהדר שיכול לסייע לכם בהטמעת הרגלי האכילה הנכונים והתאמתם לשגרת חייכם העמוסים!
ייעוץ תזונתי בליווי אישי על ידי אחת מהתזונאיות שלנו, יכול להיות השרות שיעשה לכם את השינוי . אדם נוסף שילווה אתכם לאורך כל התהליך בכל הנוגע לתזונה נכונה ומתאימה למטרותיכם, שגרת יומכם ומעל הכול ה"מכשולים האישיים שלכם".

 

אימון תזונתי אישי וצמוד למשך 3 חודשים

החבילה כוללת: מפגש ראשון שיכלול בדיקת מדדים קביעת יעדים טיפוליים ובניית תפריט המותאם ליעדים ולאורח חייכם קביעת יעדים ובניית תוכנית מפגשים אישית לעמידה בהם. 6 מפגשים אישיים נוספים הפרוסים על פני שלושה חודשים. תקשורת יומיומית- מתן מענה לשאלות בטלפון ובמייל, לצורך סיוע בהתמודדות עם רגעים קשים ביצוע שינויים בתפריט ובהנחיות בהתאם לצורך ולהתקדמותכם שימוש ביומני אכילה ככלי למידה לצורך הקניית והטמעת הרגלי אכילה נכונים סיום התהליך כשברשותכם כלים לשמירה על משקל גוף תקין ועל הבריאות. 

אם גם אתם מעוניינים ביצירת דרך חיים טובה, בריאה ומאוזנת יותר תוך ליווי צמוד של אשת מקצוע מומחית בתחומה הזמינה אליכם תמיד ושותפה מלאה להצלחת תהליך הדיאטה שלכם, אל תהססו אפילו לשנייה: פנו אלינו עוד היום ואנו נסייע לכם בצעד הראשון לחיים בריאים יותר!