יותם איזקוב מאמן כושר אישי

שמי יותם איזקוב, מנהל אתר פיטנס טי וי

אני מאמן כושר אישי, מאמן TRXמאמן ריצה ומומחה בשינוי אורח חיים.
מאז ילדותי אני עוסק בספורט.בגיל  8 עד 12 הייתי חבר בנבחרת ארצית להתעמלות קרקע ומכשירים במכון וינגייט, הייתי פעיל ספורטיבית בתקופת בית הספר והצבא (סיירת גולני), לאחר השירות הצבאי עבדתי בחו"ל בשורות הביטחון. בגיל 25 החלטתי למסד את  דרך הספורט ועברתי את קורס מדריכי חדר הכושר בוינגייט, קורס מדריכי ספיננינג , קורס אימון פונקציונלי (ישראל היילפרין) וקורס מדריכי TRX. להשלמת הידע עברתי קורס  עיסוי רקמות עמוק של בית ספר מירב.

בתחילת הקריירה עבדתי כמדריך ספינינג בחדרי כושר שונים ומהר מאד עברתי לאימוני כושר אישיים. כיום אני מצליח להגיע לגרעין ה"בעיה" אצל לקוחותי ולגרום להם להתחיל להתיחס בכבוד לגופם  עם פעילות גופנית הרגלי תזונה ודפוסי התנהגות טובים יותר ושילוב אימוני ריצה או כוח בבית או בפארק עם כל הציוד והאביזרים.

במהלך השנים  עברתי השתלמויות שונות הקשורות לספורט. להנאתי, אני רוכב אופני כביש רץ למרחקים ארוכים ומתרגל אשטנגה יוגה על בסיס יומי. את אהבתי לספורט פיתחתי לשיטה. מזה עשור שנים אני עוסק כמאמן כושר אישי ומנהל האתר מתוך כוונה לתת מענה אחר ובלתי מתפשר לקהל מאומני. שירות עד בית הלקוח, אימון בטבע ובבית בהתאם לעונות השנה ומתן מענה לשמירה על אורח חיים בריא.

יותם איזקוב מאמן כושר אישי

צרו איתי קשר

יותם באימון TRX