מאמן כושר אישי

אימון עם מאמן כושר אישי הינו ליווי צמוד ליצירת אורח חיים בריא יותר: אימון כושר פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע עם מאמן כושר פרטי בהתאם למטרות ולצרכים הספציפיים של כל מתאמן.
מאמן כושר אישי מצוות המדריכים המקצועי שלנו, יבנה לכם תכנית אימון אישית ממוקדת מטרה, עד לקבלת התוצאות 🙂
אימון עם מדריך כושר מקצועי הוא המתכון המנצח לשיפור אורח החיים ולקבלת התוצאות הרצויות.

לתאום אימון ניסיון

לקבלת מחירון למייל

אימון כושר אישי אחד על אחד בבית או בפארק

לעבודה משותפת עם מאמן כושר אישי יתרונות רבים והיא יכולה להוביל לשינוי גישה לגבי פעילות גופנית:
יצירת שגרת פעילות ספורטיבית כאורח חיים עם אימוני כושר ממוקדים, ניצול מקסימלי של הזמן המוקצה לאימון הכושר, שמירה על תוצאות אימוני הכושר לאורך זמן, שימת דגש על יציבה תקינה של הגוף, גמישות וחוזק ובקרה על תזונה מאוזנת.
מדריכי Fitness-TV מתבצעים אימון כושר אישי בבית הלקוח בעזרת ציוד כושר מתקדם כגון TRX או לחלופין בפארקים הסמוכים למקום המגורים.

אימוני כושר אישיים במגוון סגנונות

מאמן ריצה- אימוני כושר אחד על אחד עם מאמן ריצה, כשמטרת האימון היא התקדמות בריצה ומאמן הכושר, ממומחה לאימוני ריצה יבנה תוכנית אימונים ממוקדת לרצים. תוכנית האימון תכלול אימוני אייכות כגון: אימון אינטרוול (הפוגות) ופארטלק (ריצה בקצב משתנה)  וכל זה באופן אישי, פרטי וממוקד. לפרטים נוספים: מאמן ריצה

אימון TRX אישי- אימון כושר אחד על אחד בבית הלקוח או בפארק המתבסס כולו על תרגילי כושר בעזרת רצועות ה-TRX.
לפרטים נוספים לחץ >>

אימון מתיחות- אימון כושר אישי אחד על אחד שכולו מתיחות, גמישות והגדלת טווחי התנועה. אימון שכזה, בהחלט יכול לשדרג את שגרת האימונים השבועית שלכם, ולהשתלב בתוכנית האימונים.
לפרטים נוספים: אימון מתיחות

אימון כושר אישי לילדים- להוצאה קלורית מוגברת, שיפור הכושר הגופני ופיתוח בטחון עצמי, אימון עם מאמן כושר אישי לילדים הוא הפתרון המושלם. אצלנו תמצאו את המומחים באימון ילדים לפרטים נוספים לחצו

אימון כושר לנשים אחרי לידה- לאחר לידה, חשוב במיוחד לחזק והבריא את גוף האישה. באימון כושר אישי לאחר לידה, נתמקד בראש ובראשונה בחיזוק שרירי קרקעית האגן ולאחר מכן נשלב עבודה אירובית לשריפת שומנים וחיזוק שרירי הגוף במקביל.
לפרטים נוספים: אימון כושר לאחר לידה

אימון פילאטיס אישי שיעור פרטי אחד על אחד אצלכם בבית עם מדריכת פילאטיס מוסמכת.
אימון המשלב חיזוק השרירים בד בבד עם גמישות ותנועתיות נכונה ובדגש על נשימה מודעת לכל אורך התרגול.

אימון כושר אישי מתאים למגוון רחב של אוכלוסיות:

אנשים שאינם בכושר: אימון כושר עם מדריך צמוד מתאים לאנשים שאינם בכושר ורוצים לשפר את הכושר הגופני הכללי שלהם יחד עם מאמן כושר אישי שיבנה תוכנית אימון מקצועית ובטיחותית.
מתאמנים וותיקים: מתאים כמובן גם למתאמנים וותיקים כאלה שכבר בכושר וששומרים על שגרת אימונים, מתאמנים אלו ירוויחו אימון מדויק בטיחותי ועצים יותר בהדרכה אישית , כזה שיקדם אותם מהר יותר ובצורה יעילה,
קבוצת סיכון: אוכלוסיות הנמצאות בקבוצת סיכון גבוהה למחלות לב וריאה וכן נשים בהריון ולאחר לידה , צריכים "שימת לב" מוגברת ולכן אימון כושר אישי זו הדרך המומלצת עבורם.
ילדים ונוער (מעל גיל 6): פעילות גופנית לילדים עם מאמן או מאמנת כושר אישית הוא המתכון המנצח והפתרון המושלם להגדלת ההוצאה האנרגתית, אם מדובר בהשמנה בקרב ילדים או שיפור וחיזוק היכולות המוטוריות והדימוי העצמי. במקרים אלו נוכחותו של מדריך מומחה לאימוני כושר לילדים בזמן האימון אישי הינה קריטית ואין צורך לפרט…
מאמנת הכושר שני שרגאי מצוות המאמנים האישיים שלנו הינה בוגרת ווינגיט ובנוסף בעלת התמחות במגמת הגיל הרך, שבמסגרתה רכשה ידע בלימוד התנועה ופעילות גופנית של ילדים החל מגיל הגן.

שני מאמנת כושר אישית ריצה

לתאום אימון ניסיון

לקבלת מחירון למייל

אצלנו בצוות Fitness-TV מאמני כושר אישיים בהתמחויות מגוונות

אימון TRX אישי
אימון כושר לנשים אחרי לידה
איך להיכנס לכושר
מאמן כושר אישי לילדים
מאמן ריצה
אימון מתיחות
אימון פילאטיס אישי